O nás

Těžba dřeva, výkup a prodej dřeva
Jihlava a okolí

Nabízíme komplexní služby v lesnictví jako je těžba dřeva a jeho vytažení na odvozní místo, výkup dřeva , zpracování dřeva a pěstební práce v lese . Naše dřevařská firma působí v okolí měst České Budějovice, Tábor, Jihlava, Pelhřimov, Jindřichův Hradec a po dohodě lze domluvit práci i v jiných lokalitách po celé ČR.

Před zahájením těžby nabízíme vyřízení povolení těžby dřeva , včetně vyznačení možného těžebního zásahu. Průběh těžby je od začátku kontrolován a konzultován s Vaším odborným lesním hospodářem, takže máte probíhající činnosti plně pod nezávislou kontrolou. Těžařské čety jsou složeny z lidí s velkými profesními zkušenostmi a dlouholetou praxí, což zaručuje vysokou kvalitu práce, kterou Vám nabízíme. Technické vybavení naší firmy je schopné pracovat v jakémkoliv terénu .

Vytěženou kulatinu vyplatíme v hotovosti před odvozem z lesa a dopravíme vlastní přepravou na pilu k dalšímu zpracování. Také vykupujeme již pokácené dřevo.

Další činností jsou výchovné práce v lese. Provádíme pěstební práce – sázení stromků, jejich zajištění. V mladých porostech prořezávky a probírky.

Zajišťujeme kompletní zpracování dřeva od vytěžení, přepravu až po zpracování. Pracujeme dle platných zákonů o lesích a v součinnosti s lesním hospodářem.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart